PRACA

Chętnie rozpoczynamy współpracę ze wszystkimi osobami, które przychodzą do nas z otwartymi umysłami, entuzjastycznie nastawionymi do życia i otoczenia. Z uwagą i troską pochylimy się nad każdym pomysłem, który może przyczynić się do dalszego wspólnego rozwoju. Zapewniany przyjazną atmosferę, możliwość zdobywania ciekawych doświadczeń zawodowych oraz elastyczne warunki zatrudnienia.

Etapy rekrutacji:

Życiorys zawodowy (CV) prosimy przesłać na adres e-mail: rekrutacja@humaneo.pl – w tytule wpisując nazwę stanowiska. Jednocześnie prosimy nie dołączać innych dokumentów jak skany certyfikatów, dyplomów, referencji czy listów gratulacyjnych. Możemy o nie poprosić w przypadku zakwalifikowania do kolejnego etapu rekrutacji. Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Wybranych kandydatów zapraszamy na spotkanie z naszymi specjalistami. Podczas rozmowy sprawdzamy wiedzę, umiejętności oraz predyspozycje personalne. Rozmowa kwalifikacyjna trwa od 60 do 90 minut.

W okresie pierwszych trzech miesięcy kandydaci przechodzą cykl szkoleń wewnętrznych oraz poznają specyfikę pracy w Stowarzyszeniu.

Skip to content