Bezpłatny kurs języka francuskiego na Śląsku!

Weź udział w projekcie „Kompetencje XXI wieku”!  Zgłoś się jako uczestnik bezpłatnych szkoleń z języka francuskiego. Jeżeli masz więcej niż 25 lat, mieszkasz w woj. Śląskim, posiadasz niskie kwalifikacje zawodowe i chcesz poprawić swoją sytuację na rynku pracy – zgłoś chęć udziału w kolejnych szkoleniach realizowanych przez Stowarzyszenie Humaneo.

 

Chcesz swobodnie podróżować? Lubisz uczyć się języków obcych? Wykorzystaj szansę na udział w bezpłatnym szkoleniu z języka francuskiego. Szkolenie podzielono na poziomy: podstawowy i średnio zaawansowany.

Posługując się językiem francuskim na poziomie poczatkującym będziesz rozumiał i potrafił stosować podstawowe zwroty charakterystyczne dla języka codziennego. Nauka na tym poziomie pozwoli także formułować proste pytania. Zakres słownictwa na tym poziomie będzie dotyczył najważniejszych aspektów życia codziennego, obowiązków, rodziny i pracy. Dzięki nauce języka francuskiego na tym poziomie poradzisz sobie w rutynowych sytuacjach komunikacyjnych.

Nauka języka na poziomie średniozaawansowanym pozwoli na wyrażani i budowanie bardziej złożonych zdań, opis wydarzeń, przeżyć, marzeń, itd. Poradzisz sobie z większością sytuacji komunikacyjnych, ponieważ jesteś w stanie uzasadnić swoje zdanie, a także wytłumaczyć czy obronić swoje poglądy i opinie.

Nauka obydwu poziomów trwa 120 godzin. Godzina w projekcie to 45 minut (tzw. godzina dydaktyczna). Aby kurs został uruchomiony grupa musi liczyć 12 osób.

Projekt „Kompetencje XXI wieku” dedykowany jest dla osób w wieku powyżej 25. roku życia. Uczestnikiem projektu może zostać osoba posiadająca maksymalnie średnie wykształcenie. Kwalifikujące się formy zatrudnienia to umowa o dzieło, zlecenie lub umowę o pracę.

 

Wypełnij formularz zgłoszeniowy, znajdujący się na dole strony:
http://akademiainformatyczna.pl/kompetencje-xxi-wieku/ 
weź udział w BEZPŁATNYM SZKOLENIU!

 

Bezpośredni kontakt do rekruterów:

Łukasz Grajewski – tel.: 601 380 573
Michał Mos – tel.: 603 419 618