CHCESZ ZMIENIĆ SWOJĄ SYTUACJĘ ZAWODOWĄ? DOŁĄCZ DO PROJEKTU „NOWA DROGA DO PRACY”

Jeśli masz 30 lat lub więcej, pozostajesz bez zatrudnienia i zamieszkujesz na terenie powiatów: dąbrowskiego, limanowskiego, nowosądeckiego lub tarnowskiego (województwo małopolskie), projekt „Nowa droga do pracy” to duża szansa dla Ciebie! Dowiedz się więcej jak możesz odmienić swoją sytuację zawodową.

Po pierwsze pomoc

Dołączając do uczestników projektu otrzymujesz profesjonalną, ukierunkowaną na Twoje potrzeby zawodowe pomoc! To bardzo ważny element projektu, który zawiera m.in.: identyfikację indywidualnych potrzeb uczestnika (zajęcia indywidualne), pośrednictwo pracy (zajęcia indywidualne), wsparcie motywacyjne (psychologiczne, w tym zajęcia indywidualne), poradnictwo zawodowe (zajęcia grupowe i indywidualne), szkolenia, prowadzące do podniesienia kwalifikacji, staż zawodowy (dla 5 osób).

Po drugie korzyści

Ważną częścią projektu są korzyści jakie zyskują jego uczestnicy. Należą do nich bezpłatne szkolenia, materiały dydaktyczne, catering, egzaminy zawodowe, a także 3-miesięczne staże zawodowe. Warto dodać, że uczestnicy otrzymają również stypendium szkoleniowe i stażowe, zwrot kosztów dojazdu na poszczególne formy wsparcia projektowego, a także zyskują ubezpieczenie NNW na okres odbywania stażu.

Dobrze wiedzieć, że wszystkie obiekty, w których realizowane są działania projektowe są dostosowana do potrzeb jego uczestników, w tym także osób niepełnosprawnych.

Po trzecie – nie przegap swojej szansy!

Projekt „Nowa droga do pracy” to wielka szansa na zmianę Twojej sytuacji zawodowej. Skorzystaj z doświadczenia naszych specjalistów, którzy poprowadzą Cię przez szkolenie i sprawię, że zyskasz nowe kwalifikacje zawodowe, a poprzez to znacząco odmienisz swoją sytuację zawodową. Dlatego nie czekaj i zgłoś się do projektu już teraz!

Zgłoś się od razu

Pamiętaj, że rekrutacja trwa do stycznia 2021 roku. Wybierz jeden ze sposobów zgłoszenia swojego udziału:

  • w biurze projektu – HUMANEO, ul. Nawojowska 3, 33-300 Nowy Sącz (czynne pn. – pt. W godz. 8.00 – 16.00).

  • w punkcie rekrutacyjnym – ul. Zielona 27, pokój B 030, 33-300 Nowy Sącz (czynne wt. i pt. w godz. 8.00 – 16.00).

  • telefonicznie: +48 792 960 667,

  • mailowo na adres: edyta.wolkowicz@wp.pl

Odwiedź stronę projektu:
www.humaneo.pl

Zapraszamy do udziału!