Język angielski weź udział w bezpłatnym kursie


Chcesz nauczyć się j. angielskiego?
WEŹ UDZIAŁ W BEZPŁATNYM KURSIE

BEZPŁATNE szkolenie z języka angielskiego pozwala na zdobycie wiedzy, umiejętności i kompetencji w zakresie porozumienia się w języku obcym. Jeżeli masz więcej niż 25 lat, posiadasz niskie kwalifikacje zawodowe i chcesz poprawić swoją sytuację na rynku pracy zgłoś chęć udziału w projekcie. Wypełnij formularz zgłoszeniowy, znajdujący się na dole strony,  i weź udział w darmowym kursie!

SPRAWDŹ KOGO SZUKAMY

LAT 25+

Bezpłatny kurs języka angielskiego
skierowany jest do osób dorosłych
w wieku powyżej 25 lat.

ŚLĄSK

Grupa docelowa projektu
to mieszkańcy województwa Śląskiego.

NISKIE KWALIFIKACJE

Szukamy osób o niskich kwalifikacjach chcących ponieść swoje kompetencje zawodowe i poprawić swoją pozycję na rynku pracy,
poprzez swobodne komunikowanie się w języku angielskim.


CEL PROJEKTU

PODNIESIENIE KOMPETENCJI JĘZYKOWYCH UMOŻLIWIAJĄCYCH POROZUMIEWANIE SIĘ W JĘZYKU ANGIELSKIM W RÓŻNYCH SYTUACJACH OBEJMUJĄCYCH ŻYCIE SPOŁECZNE I ZAWODOWE.


PROGRAM SZKOLENIA

Udział w szkoleniu pozwala podnieść umiejętności porozumienia się w języku angielskim. Celem kursy jest rozwój sprawności językowych jego uczestników w zakresie:

  • rozumienia ze słuchu kontekstu wypowiedzi oraz szczegółowych informacji zawartych w słyszanej wypowiedzi,
  • czytania w tym rozumienia sensu i struktury przeczytanego tekstu, umiejętności wyszukiwania szczegółowych informacji w tekście, wyciągania wniosków i interpretacji wypowiedzi ,
  • mówienia poprzez udzielanie informacjo o sobie, swoich umiejętnościach i kompetencjach, prowadzenie konwersacji, pertraktacji i negocjacji, prowadzenie dyskusji na różne tematy, a także swobodne porozumiewanie się w kontaktach społecznych oraz zawodowych,
  • pisania różnorodnych tekstów, notatek, listów i wiadomości e-mail.

SPRAWDŹ NASZE REFERENCJE

Jestem bardzo zadowolona. To było fajne szkolenie i fajni ludzie, dzięki którym udało mi się znaleźć pracę.

Na staż poszłam do firmy, do której „z ulicy” nie można się dostać. Jeszcze raz dziękuję za pomoc. Teraz polecam was wszystkim moim znajomym i nieznajomym również.

Małgorzata


Dzięki wam zdobyłem zawód i mogę pracować! Zrobiłem kurs z egzaminem i teraz mam fajna pracę. Szkolenie było bardzo dobre i solidne. Po egzaminie dostałem staż, więc po kursie nie byłem jednym z wielu bez umiejętności, ale z konkretną widzą i zdolnościami. Dzięki raz jeszcze!

Adam


Dobra firma, fajne projekty, ja jestem zadowolony. Zrobiłem szkolenie, po 2 tygodniach miałem staż, a od przyszłego tygodnia zaczynam pracę.

Janek

ZGŁOŚ SWÓJ UDZIAŁ W PROJEKCIE

WYPEŁNIJ FORMULARZ

Formularz zgłoszeniowy j. angielski – bony szkoleniowe
Wiek
Wykształcenie
Zatrudnienie
Tryb szkolenia