KOLEJNA GRUPA RUSZA Z INDYWIDUALNYMI SPOTKANIAMI Z DORADCĄ ZAWODOWYM!

Kolejna grupa uczestników rozpoczyna indywidualne spotkania z doradcą zawodowym w ramach projektu ,,Stała ścieżka zawodowa’’. Realizacja wsparcia rozpoczyna się od 06.02.2020 do 07.02.2020 roku. Następnie w dniu 10 i 11 lutego rozpoczynamy grupowe poradnictwo zawodowe.

Indywidualne spotkania z doradcą poświęcone będą omówieniu tematów związanych z godzeniem pracy zawodowej z wychowywaniem dzieci, budowaniu planu rozwojowego, pokonywania barier zawodowych, wewnętrznej motywacji do pracy i godzenia ról społecznych i zawodowych.

Podczas grupowych spotkań z doradcą zawodowym przeprowadzona zostanie identyfikacja potrzeb zawodowych uczestników projektu „Stała ścieżka zawodowa”. Celem grupowych spotkań z doradcą jest rozwój umiejętności podejmowania decyzji dotyczących planowania własnej kariery zawodowej, a także rozwój umiejętności poruszania się po rynku pracy.

Dziękujemy uczestnikom za zainteresowanie udziałem w projekcie „Stała ścieżka zawodowa” i zapraszamy do kolejnego etapu, jakim będą szkolenia.

 

Szczegółowe informacje na temat projektu dostępne są na stronie „Stała ścieżka zawodowa”.