Komunikacja i współpraca z uczniami i rodzicami w środowisku cyfrowym

Szkolenie zgodne z ECCC DIGCOMP

W efekcie zrealizowanego szkolenia Uczestnicy nauczą się sprawnie wykorzystywać środki komunikacji elektronicznej, dobierając odpowiednio narzędzia i technologie cyfrowe. Nabędą umiejętności umożliwiające sprawne wykorzystanie narzędzi do dzielenia się danymi, informacjami i treściami cyfrowymi, co usprawni proces dydaktyczny i zwiększy jego efektywność. Umiejętność wykorzystania narzędzi cyfrowych umożliwi także uczestnictwo zarówno w uczestnictwo w życiu zawodowym i społecznym.

W programie m.in.:

narzędzia i technologie stosowane w komunikacji, zasady dzielenia się danymi, informacjami i treściami cyfrowymi, dobór sposobu dystrybucji danych, informacji i treści cyfrowych do ich charakteru i odbiorców, użytkowanie narzędzi do dzielenia się danymi, informacjami i treściami cyfrowymi, usługi cyfrowe przydatne w uczestniczeniu w życiu zawodowym i społecznym. Zajęcia mają charakter warsztatowy. Mogą być zakończone są testem wiedzy, po zaliczeniu którego Uczestnicy otrzymają dodatkowo certyfikat ECCC DIGCOMP.

TRENER

Łukasz Gomółka

Absolwent studiów inżynierskich Wydziału Informatyki Wyższej Szkoły Biznesu w Nowym Sączu. Tytuł magistra zdobył w Uniwersytecie Pedagogicznym im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie (Wydział Matematyczno-Fizyczno-Techniczny, kierunek: matematyka). Ukończył również Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Nowym Sączu zdobywając uprawnienia pedagogiczne w zakresie edukacji matematyczno – informatycznej. Z Humaneo współpracuje od 2009 roku, jako kluczowy trener IT, kierownik działu badawczo – rozwojowego, doradca zawodowy. Przeprowadził ponad 4000 godzin szkoleń z obszaru IT, m.in. szkolenia trenerskie z pakietu Office, szkolenia urzędników z zakresu obliczeń arkuszowych, szkolenia nauczycieli z zakresu technologii informacyjno – komunikacyjnych, obsługi platformy moodle, robotyki. Posiada również doświadczenie w tworzeniu i udostępnianiu multimedialnych treści edukacyjnych, koordynacji projektów IT, tworzeniu baz danych, raportów i analiz finansowych, testowaniu oprogramowania.

Liczba godzin:

6 godzin dydaktycznych

Forma:

stacjonarna lub zdalna

Szkolenie prowadzi:

Łukasz Gomółka informatyk, trener i egzaminator ECCC

Zapraszamy do kontaktu z Humaneo w celu ustalenia szczegółowych warunków realizacji usługi:

Dorota Dyszkiewicz: dorota.dyszkiewicz@humaneo.pl tel. 663 031 704

Tomasz Nowak: tomasz.nowak@humaneo.pl tel. 662 005 102

LUB POPRZEZ FORMULARZ KONTAKTOWY

Skip to content