Lekcje nie z tej Ziemi!

Zaproś do swojej szkoły ekspertów i ekspertki z sektora kosmicznego!

Biuro Edukacji Kosmicznej ESERO-Polska Centrum Nauki Kopernik zachęca nauczycieli oraz edukatorów, by poznali sylwetki ekspertów z sektora kosmicznego, zamieszczone na www ESERO, wybrali jedną osobę, a następnie zaprosili do klasy na spotkanie online w ramach Lekcji nie z tej Ziemi!

Projekt jest skierowany do nauczycieli i edukatorów pracujących w szkołach podstawowych (klasy 4-8) oraz ponadpodstawowych (klasy 1-4), i ma na celu przybliżenie uczniom wiedzy z zakresu Kosmosu. Jeden nauczyciel może zgłosić jedną klasę lub grupę uczniowską na jednym poziomie nauczania. Maksymalna liczba uczestników jednej lekcji to 40 osób. Spotkania odbywać się będą w formule online, każda lekcja trwać będzie 45 minut.

Aby się zapisać do programu, należy wypełnić formularz zgłoszenia. Będzie on aktywowany w dniu zapisów – 18.11.2023, od godz. 10.00. O zakwalifikowaniu się do programu zdecyduje kolejność zgłoszeń.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie organizatora pod adresem: https://esero.kopernik.org.pl/polska-w-kosmosie/zapros-eksperta/

Zachęcamy do udziału!