NAUCZYCIELU! PRZENIEŚ LEKCJE DO INTERNETU

Do dyspozycji nauczycieli oddajemy nowoczesną platformę edukacyjną. Logując się do niej uzyskasz dostęp do multimedialnych materiałów szkoleniowych. Nauczysz się, jak korzystać z Google Classroom – wirtualnej klasy, w której nauczyciel ma możliwość prowadzenia zajęć w czasie rzeczywistym. Może tworzyć i zamieszczać własne materiały edukacyjne, planować zadania, monitorować pracę uczniów i oceniać ich postępy.

 

 

Po zakończeniu pracy i zweryfikowaniu swoich umiejętności otrzymasz międzynarodowy certyfikat kompetencji informatycznych z modułu IP M21 Zdalne nauczanie.

Uwzględniając zalecenia Ministerstwa Edukacji Narodowej w zakresie proponowanych narzędzi wspomagających zdalną edukację opracowaliśmy nowy moduł certyfikacyjny ECCC PI M21 Zdalne nauczanie. Zakres modułu obejmuje teoretyczne i praktyczne zagadnienia związane z obsługą bezpłatnego pakietu narzędzi, które pozwalają nauczycielom na prowadzenie lekcji przez Internet za pomocą aplikacji Google Classroom.

W trosce o rozwój edukacji i dobro uczniów szkolenie ECCC z modułu PI M21 Zdalne nauczanie wraz z certyfikatem ECCC udostępniamy całkowicie BEZPŁATNIE!

Aplikacja Google Classroom umożliwia stworzenie wirtualnej klasy, w której nauczyciel ma możliwość prowadzenia zajęć w czasie rzeczywistym. Może tworzyć i zamieszczać własne materiały edukacyjne, planować zadania, monitorować pracę uczniów oceniając ich postępy. 

Uczniowie mogą na bieżąco udzielać odpowiedzi na zadane pytania, rozwiązywać testy i zadania. Uczniowie korzystając z aplikacji mają kontakt z nauczycielem i swoją klasą.Opracowane i wdrożone przez Fundację ECCC oraz Stowarzyszenie Humaneo Szkolenie ECCC PI M21 Zdalne nauczanie realizowane jest on-line.  Biorące udział w szkoleniu osoby na podstawie filmów instruktażowych poznają narzędzie Google Classroom. Zachęcamy do wzięcia udziału w bezpłatnym szkoleniu ECCC PI M21 Zdalne nauczanie.

Chcesz wziąć udział w szkoleniu? Przejdź do platformy https://e-platforma.eccc.com.pl/ i podstępuj zgodnie z instrukcją na stronie głównej.

Jesteś nauczycielem? Szczegółowe informacje znajdziesz na tutaj http://e-nauczanie.eccc.com.pl/

Jesteś uczniem, rodzicem lub opiekunem? Szczegółowe informacje znajdziesz na tutaj http://e-nauczanie.eccc.com.pl/