Przedłużanie rzęs metodą 1:1 lub objętościową

Dużą zaletą przedłużanych rzęs jest oszczędność czasu podczas codziennego makijażu. Nie ma potrzeby malowania się rano i usuwania tuszu wieczorem, poza tym stylizacja rzęsami przedłużonymi wygląda pięknie i komfortowo bez względu na porę dnia lub nocy. Koniec z tuszowaniem, demakijażem oraz rozmazanym makijażem. Stylizacja przeznaczona jest dla osób ceniących sobie komfort i wygodę, ale również dla kobiet uprawiających sport, dla pań, od których praca wymaga by codziennie wyglądały pięknie i elegancko oraz na specjalne okazje typu ślub czy sesja zdjęciowa. Ostatnimi czasy zabieg jest coraz bardziej popularny, na który może sobie pozwolić każda kobieta. Metoda 1:1 jest metodą podstawową. Polega na przyklejeniu jednej rzęsy syntetycznej do jednej naturalnej. Rzęsy są przedłużone i pogrubione w naturalny sposób. Aby nasze klientki były zadowolone i jeszcze piękniejsze wprowadzamy w zakres naszych usług metody objętościowe. 2:1, 3:1 itd. kiedy to przyklejamy do jednej rzęsy naturalnej kępki złożone z więcej niż jednej rzęsy syntetycznej. Celem szkolenia jest zdobycie tytułu stylisty rzęs oraz opanowanie metody podstawowej i/lub objętościowej.

Ramowy program szkolenia

Blok teoretyczny:

 1. wskazania i przeciwwskazania do zabiegu,
 2. rodzaje rzęs,
 3. odpowiedni dobór rzęs sztucznych do naturalnych,
 4. omówienie preparatów i przyborów niezbędnych do przeprowadzenia stylizacji,
 5. pielęgnacja domowa – zalecenia dla klientki,
 6. proces ściągania rzęs.

Blok praktyczny:

 1. ćwiczenie chwytania i przyklejania rzęsy,
 2. przygotowania rzęs naturalnych modelki,
 3. aplikacja rzęs na modelce.

Efekty kształcenia

W wyniku zrealizowanej usługi uczestnik nauczy się profesjonalnego wykonywania zabiegów przedłużania rzęs metodą 1:1 lub objętościową.

Parametry

 • Liczba godzin szkoleniowych: 10 godzin
 • Metoda walidacji efektów kształcenia: Egzamin zewnętrzny VCC
 • Miejsce szkolenia: Szkolenie mobilne na terenie całego kraju

Trener

Sylwia Brylowska – kosmetolog – linergistka – szkoleniowiec – posiada dyplom licencjacki z dziedziny kosmetologii ze specjalizacją kosmetologia medyczna oraz dyplom magistra o specjalizacji podologicznej. W salonie wykonuje zabiegi kosmetyki estetycznej, makijażu permanentnego, mikropigmentacji medycznej oraz przedłużania i zagęszczania rzęs. Prowadzi również szkolenia na różnym poziomie zaawansowania z kosmetyki pielęgnacyjnej oraz makijażu permanentnego.

Specjalizacja: makijaż permanentny, mikropigmentacja medyczna, przedłużanie i zagęszczanie rzęs, zabiegi estetyczne i kosmetyka pielęgnacyjna.

 

<< powrót do SZKOLEŃ ZAWODOWYCH