OSTATNI MOMENT NA ZGŁOSZENIE DO PROJEKTU „MOJE KWALIFIKACJE – MÓJ SUKCES”

To już ostatnie dni na zgłoszenie do projektu pn. „Moje kwalifikacje – mój sukces”, który jest skierowany do osób w wieku powyżej 18 lat, które uczą się, pracują lub zamieszkują na terenie województwa świętokrzyskiego na obszarze miast: Staszów, Jędrzejów, Końskie, Sandomierz i Busko-Zdrój. Rekrutacja trwa do 30 listopada!

Projekt to ogromna szansa na zdobycie, poszerzenie lub uzupełnienie kompetencji i kwalifikacji, a to umożliwi zdobycie lub zmianę obecnego zatrudnienia. Obejmuje między innymi kursy zawodowe w trzech obszarach: 

  • Administracja  eksploatacja systemów komputerowych, urządzeń peryferyjnych i lokalnych sieci komputerowych (INF.02)
  • Tworzenie i administrowanie stronami i aplikacjami internetowymi oraz bazami danych (INF.03) 
  • Projektowanie, programowanie i testowanie aplikacji (INF.04)

Wśród korzyści warto podkreślić, że wszystkie kursy odbywają się bezpłatnie, a uczestnicy otrzymają materiały szkoleniowe i podręczniki. Dużym atutem jest praca w niewielkich grupach pod okiem wykwalifikowanej kadry. 

Ponieważ na zgłoszenia do projektu zostało już niewiele czasu (do 30 listopada!), przypominamy, że zgłoszenia są przyjmowane bezpośrednio w biurze projektu lub drogą elektroniczną na adres: mojekwalifikacje-mojsukces@humaneo.pl.

Biuro projektu: 

  • ul. Okrzei 5, 
  • 27-600 Sandomierz 
  • (biuro czynne w poniedziałki, środy i piątki w godzinach 9.00 – 15.00 oraz we wtorki i czwartki w godzinach 12.00 – 18.00)

Więcej informacji na stronie projektu „Moje kwalifikacje – mój sukces”: www.humaneo.pl