PROJEKT „WYSTARCZY CHCIEĆ!”: RUSZA SZKOLENIE Z UMIEJĘTNOŚCI MIĘKKICH

Pierwsza grupa Uczestników projektu „Wystarczy chcieć! Aktywizacja społeczno-zawodowa” rozpoczyna udział w szkoleniu z umiejętności miękkich! Przeczytaj ten artykuł, dowiedź się więcej na temat projektu i zgłoś swój udział.

 

Każdy Uczestnik projektu weźmie udział w szkoleniu z umiejętności miękkich. Zakres tematyczny szkolenia to:

  • rozwój umiejętności osobistych (m.in. podejmowanie decyzji, kreatywność ,zarządzanie czasem, pokonywanie problemów zewnętrznych),
  • kształtowanie kompetencji interpersonalnych (m.in. praca w zespole, komunikacja,
  • rozwiązywanie konfliktów,
  •  
  • podział ról w zespole, budowanie relacji z ludźmi, którzy dopiero się poznają.

W ramach realizowanego projektu zapewniamy odpowiednich wykładowców/trenerów, odpowiednio wyposażone sale szkoleniowe, catering i materiały szkoleniowe.

Aby wziąć udział w szkoleniu Uczestnicy projektu mieli uprzednio zakończyć pierwsze formy wparcia aktywizacji zawodowe. Wymagana od uczestników frekwencja na zajęciach wynosi min. 80%. Każda  z biorących w projekcie osób może ubiegać się o zwrot kosztów dojazdu.

Zachęcamy do zapoznania się z dokumentami projektowymi, a wszystkie zainteresowane osoby do zgłaszania swojego udziału osobiście w biurze projektu – ul. Suwalska 84 pok. 105 w Ełku, telefonicznie pod numerem 661 906 636, a także w formie elektronicznej na adres: wystarczychciec@humaneo.pl.

Biuro projektu jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00. Zapraszamy!