PRZEDSIĘBIORCO! STWÓRZ ZESPÓŁ MARZEŃ

Każdy przedsiębiorca wie jak ważny jest właściwy dobór współpracowników. Odpowiedni pracownicy są gwarantem zarówno sukcesu finansowego firmy, jak i dobrych relacji w zespole i zwiększonej motywacji do działania w całej firmie. Czy dobrze znasz swoich pracowników? Czy stanowiska, które obejmują pasują w 100% do ich potencjału? Czy wykorzystują w pracy maksimum swoich możliwości? Poznaj swoich pracowników w 20 minut i zweryfikuj swoje decyzje kadrowe.

 

Wykonywane przez nas badanie pozwala wszechstronnie i kompleksowo poznać potencjał kandydata do pracy lub awansu. Jego wyniki pomagają w skutecznym zarządzaniu personelem w firmie. Tylko teraz możesz skorzystać z tego narzędzia uzyskując 95% dofinansowania dla przedsiębiorców w Małopolsce.

 

Poznaj lepiej swoich pracowników – obecnych i przyszłych

Oferowane badanie wykorzystywane jest przez właścicieli firm, prezesów i zarządy do kompleksowego poznania pracownika ubiegającego się o specjalistyczne i menedżerskie stanowiska w firmie. Badanie pozwala ocenić potencjał kandydata do pracy, wspierając proces rekrutacji, jak i proces rozwoju kariery obecnej w firmie kadry.

Dowiedź się, co motywuje i demotywuje Twoją załogę. Sprawdź, które kompetencje Twoich pracowników mają szczególne predyspozycje do tego, aby je rozwijać. Przypisz odpowiednie role w zespole, znając predyspozycje Twoich pracowników.

Zatrudniasz nowych współpracowników? Zobacz, co wyróżnia faworyta na tle konkurentów. Upewnij się, jakie ewentualne ryzyko personalne wnosi dana osoba do Twojej firmy.

Wykorzystaj badanie rekrutując pracowników wewnątrz firmy jak i spoza niej, aby Twoja kadra wykorzystywała w 100% swoje możliwości zawodowe i osobiste.

 

Profil osobowości zawodowej pracownika

Każda z osób aktywnych zawodowo posiada  profil osobowości zawodowej. To pięcioczynnikowy model, który prezentuje predyspozycje i możliwości zawodowej danej osoby. Kwestionariusz wykorzystywany w trakcie badania pozwala na poznanie predyspozycji pracownika, jak i jego kluczowych obszarów funkcjonalnych.

Dzięki badaniu Ty i Twój pracownik dowiecie się, jaka jest danego pracownika:

– odporność: wiara we własne możliwości oraz gotowość do podejmowania nowych i trudnych zadań;

– rzetelność: odnosząca się do ambicji, konsekwencji, staranności, a także rozwagi w podejmowaniu decyzji;

– schematyczność: ciekawość, twórczość, tolerancja, niezależność w myśleniu i podejmowaniu decyzji, a także otwartość na zmiany i nowości;

– ekspansywność: proaktywność, asertywność, skłonności do dominowania, gotowość do rywalizowania i podejmowania ryzyka.

Wyniki badania pokazują także potencjał budowania relacji międzyludzkich w firmie, odnosząc się m.in. do bycia towarzyskim.

 

Bony Sukcesu”

Jeżeli zależy Ci na optymalizacji kosztów prowadzenia firmy – postaw na efektywne wykorzystanie potencjału Twoich pracowników. Dzięki Bonom Sukcesu przyznawanym przedsiębiorcom, których działalność zarejestrowana jest w woj. małopolskim, możesz skorzystać z badania uzyskując 95% dofinansowania. Stowarzyszenie HUMANEO pomoże Ci w złożeniu wniosku o dofinansowanie, zrealizuje usługę, a następnie rozliczy Twój wniosek – zupełnie za darmo.

 

Jesteś zainteresowany lub chcesz dowiedzieć się więcej?

Skontaktuj się z nami bezpośrednio. Na wszystkie pytania dot. „Bonów Sukcesu” odpowie p. Natalia Grońska tel. +48 609 357 482 e-mail: natalia.gronska@humaneo.pl.

Zapraszamy do kontaktu.