Rozpoczęcie współpracy z Uniwersytetem Jagiellońskim

Stowarzyszenie HUMANEO rozpoczęło współpracę z Wydziałem Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego. Celem współpracy jest promowanie idei społeczeństwa informacyjnego w społeczności akademickiej.

 

 

Partnerzy szczególnej roli upatrują w zwiększeniu świadomości studentów w zakresie wykorzystania nowoczesnych technologii IT w kontekście zmieniających się potrzeb rynku pracy.

Dynamika rynku pracy wymusza ustawiczny rozwój zarówno pracodawców, jak i pracowników – zauważa wiceprezes zarządu Stowarzyszenia HUMANEO Marek Jakubowski. – Wspólnie z Wydziałem Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego chcemy zadbać o to, aby pozycja konkurencyjna studentów, którzy za chwilę zasilą rynek pracy, dawała im solidne podstawy do realizacji ich zawodowych planów – dodaje.

Studenci w ramach ćwiczeń będą mieli okazję zapoznać się z praktycznym wykorzystaniem oprogramowania do Zarządzania Obiegiem Dokumentów, którego producentem jest firma Mieszczanin. 

Uczestnicy ćwiczeń będą mogli przystąpić do zewnętrznego egzaminu, potwierdzającego uzyskanie kompetencji zdefiniowanych w standardzie ECCC dla modułu PI M11 – Zarządzanie Obiegiem Dokumentów.