RUSZYŁ PROJEKT „NOWA ŚCIEŻKA ZAWODOWA” DLA WOJ. OPOLSKIEGO

Stowarzyszenie HUMANEO rozpoczęło realizację projektu „Nowa ścieżka zawodowa”, który jest skierowany do mieszkańców województwa opolskiego. Jego celem jest zwiększenie możliwości na rynku pracy, a także zdobycie kwalifikacji i niezbędnego doświadczenia zawodowego.

Jeśli nie ukończyłeś 29 roku życia, nie pracujesz, nie jesteś zarejestrowany w Powiatowym Urzędzie Pracy, nie uczysz się w trybie stacjonarnym oraz w ostatnich 4 tygodniach nie uczestniczyłeś w żadnym szkoleniu, to ten projekt jest dla Ciebie! Zgłoś się już teraz. Ilość miejsc ograniczona.

Do udziału w projekcie nie są wymagane studia wyższe ani doświadczenie zawodowe, a jego uczestnicy zostaną przeszkoleni zgodnie z predyspozycjami i zainteresowaniami. Ważnym elementem będzie możliwość wykorzystania nabytych umiejętności podczas stażu zawodowego.

W ramach projektu „Nowa ścieżka zawodowa” zapewniamy stypendium szkoleniowe i stażowe, catering i materiały dydaktyczne w trakcie szkolenia. Ponieważ zapewniamy zwrot kosztów dojazdu na prowadzone zajęcia, do udziału zapraszamy również osoby z mniejszych miejscowości.

Zgłoszenia do projektu:

  • osobiście w biurze projektu: ul. Piastowska 17-19, lok. 7, 49-300 Brzeg (biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00),

  • elektronicznie za pośrednictwem adresu e-mail: nsz@humaneo.pl

Więcej informacji na temat projektu można uzyskać także pod numerami telefonów:

  • 605 942 120, 724 404 873, 534 332 120.