TO PROJEKT I SZANSA DLA CIEBIE!

Jeszcze do 30 listopada trwa rekrutacja do projektu pn. „Moje kwalifikacje – mój sukces”. Twoje zgłoszenie i udział to wiele korzyści, a najważniejsza z nich, to uzupełnienie lub podwyższenie dotychczasowych kompetencji lub kwalifikacji. 

Projekt jest skierowany do osób powyżej 18 lat, które uczą się, pracują lub zamieszkują na terenie województwa świętokrzyskiego na obszarze miast średnich, które tracą funkcję społeczno-gospodarcze. Chodzi o Staszów, Jędrzejów, Końskie, Sandomierz i Busko-Zdrój. 

W ramach uczestnictwa w projekcie otrzymujemy bezpłatną możliwość udziału w kursach zawodowych, a poprzez zdobyte kwalifikacje zawodowe także możliwość podjęcia lub zmiany obecnego zatrudnienia. Uczestnicy otrzymają bezpłatne podręczniki i materiały dydaktyczne, poszerzą swoje zainteresowania z zakresu IT, a także uzyskają formalne potwierdzenie uzyskanych kwalifikacji. 

Cały czas można zgłaszać się do udziału w projekcie pn. „Moje kwalifikacje – mój sukces”. To propozycja dla osób powyżej 18. roku życia, uczących się, pracujących lub pozostających bez zatrudnienia. Dla uczestników projektu do szansa na uzupełnieni lub podwyższenie kompetencji i kwalifikacji zawodowych. 

Do projektu można zgłaszać się do 31 listopada 2020 roku albo osobiście w biurze projektu: 

  • ul. Okrzei 5, 
  • 27-600 Sandomierz 
  • (biuro czynne w poniedziałki, środy i piątki w godzinach 9.00 – 15.00 oraz we wtorki i czwartki w godzinach 12.00 – 18.00)

lub drogą elektroniczną na adres mojekwalifikacje-mojsukces@humaneo.pl.

Więcej informacji na stronie projektu „Moje kwalifikacje – mój sukces”: www.humaneo.pl