TRENERZY

Paulina Mos

Paulina Mos – psycholog, trener-szkoleniowiec, doradca zawodowy. Z wyróżnieniem ukończyła studia magisterskie na kierunku psychologia (specjalność kliniczna i osobowości oraz sądowa). W trakcie studiów aktywnie działała w wielu organizacjach studenckich, kołach naukowych oraz wolontariacie. Przez kilka lat pełniła funkcję członka zarządu fundacji charytatywnej, gdzie przeprowadzała warsztaty i treningi umiejętności społecznych dla wolontariuszy.

Dzięki studiom podyplomowym 
w zakresie przygotowania pedagogicznego, pracowała również jako nauczyciel 
w Liceum Ogólnokształcącym. Posiada szerokie doświadczenie w pracy 
z młodzieżą oraz osobami wykluczonymi społecznie i biernymi zawodowo. Przeprowadziła około pięć tysięcy godzin zajęć indywidualnych w formie wsparcia motywacyjnego, a także ponad dwa tysiące godzin treningów grupowych w zakresie kompetencji miękkich, m.in.: samooceny, motywacji, komunikacji, asertywności, autoprezentacji, radzenia sobie ze stresem.

Od trzech lat spełnia się w roli trenera, prowadząc cieszące się zainteresowaniem szkolenia biznesowe dla firm, urzędów czy też Ośrodków Pomocy Społecznej. W swojej pracy wykorzystuje aktualne metody terapii zajęciowej i arteterapii oraz elementy coachingu. Jako doradca zawodowy kompleksowo wspiera klienta w doborze przyszłego zatrudnienia, dzięki skutecznej diagnozie indywidualnych potrzeb rozwojowych oraz edukacyjnych.

 

Łukasz Gomółka

Z wykształcenia magister matematyki oraz inżynier informatyki.

Doświadczenie zawodowe zdobywał już od roku 2007 dwutorowo: Prowadząc dedykowane szkolenia trenerskie z zakresu ICT oraz realizując różnego typu projekty pracodawcy, głównie związane z branżą informatyczną i około – szkoleniową.

Obecnie przepracowana liczba godzin szkoleniowych szacowana jest na ponad 5 000, głównie z obszaru oprogramowania biurowego, a także testowania oprogramowania, programowania, grafiki komputerowej oraz doradztwa biznesowego. W obszarze szkoleniowym Łukasz Gomółka współpracował z zespołami urzędników, pracowników sektora edukacji, bankowości, a także działów księgowych oraz właścicieli i pracowników różnego typu przedsiębiorstw.

Łukasz Gomółka jest wielkim zwolennikiem i orędownikiem optymalnego wykorzystania zasobów ludzkich w pracy zawodowej, a także czerpania jak najwięcej z możliwości posiadanych narzędzi ICT, w tym chociażby oprogramowania pakietu biurowego.

Aktualnie oprócz zagadnień stricte szkoleniowych zajmuje się działalnością własnej fundacji, obszarem testowania oprogramowania, grafiką komputerową, strategią zarządzania wiekiem w organizacjach biznesowych oraz optymalizacją samego zarządzania. Jednocześnie sam stale rozwija swoje umiejętności poprzez uczestnictwo w szkoleniach poprawiających i poszerzających horyzonty myślowe, związanych głównie z działaniami zarządczymi, czy też nowoczesnymi technikami promocji i komunikacji.

Sylwia Brylowska

Kosmetolog, linergistka, szkoleniowiec. Posiada dyplom licencjacki z dziedziny kosmetologii ze specjalizacją kosmetologia medyczna, oraz dyplom magistra o specjalizacji podologicznej. W salonie wykonuje zabiegi kosmetyki estetycznej, makijażu permanentnego, mikropigmentacji medycznej oraz przedłużania i zagęszczania rzęs. Prowadzi również szkolenia na różnym poziomie zaawansowania z kosmetyki pielęgnacyjnej oraz makijażu permanentnego.

Specjalizacja: Makijaż permanentny, mikropigmentacja medyczna, przedłużanie i zagęszczanie rzęs, zabiegi estetyczne, kosmetyka pielęgnacyjna.

Marta Żelazo

Pasjonatka fryzjerstwa, szkoleniowiec, kreator. W branży fryzjerskiej działa od kilkunastu lat, mimo to nieustanie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach w Polsce i poza granicami kraju. Kobieta torpeda, charakterna, wymagająca, ale o wielkim sercu i wrażliwości. Zdecydowana w działaniu i przy fotelu.

Pasjonują ją klasyczne fryzury i naturalne koloryzacje. Nie boi się wyzwań, chętnie proponuje odważne metamorfozy. Z przyjemnością dzieli się wypracowanym przez lata doświadczeniem i zdobytą wiedzą ze swoimi stylistami, to dla niej osobista satysfakcja. Prywatnie wesoła, rodzinna, opiekuńcza, uwielbia podróże i dobre jedzenie.

Krzysztof Bajerski

Pasjonat sztuki barmańskiej zarówno w stylu flair jak i również klasycznym. Dzięki pasji zwiedza najmniejsze zakątki świata poznając tajniki przygotowania trunków oraz wszelkie nowinki wchodzące na rynek. Odbyte Szkolenia / Certyfikaty / Wykształcenie: WFA World Flair Association, IBA International Bartender Association, Barman / Certyfikat Europejski, Barista / Certyfikat Europejski, Technik Organizacji Usług Gastronomicznych.

Skip to content