TRWA REKRUTACJA DO PROJEKTU „MOJE KWALIFIKACJE – MÓJ SUKCES”

Cały czas można zgłaszać się do udziału w projekcie pn. „Moje kwalifikacje – mój sukces”. To propozycja dla osób powyżej 18. roku życia, uczących się, pracujących lub pozostających bez zatrudnienia. Dla uczestników projektu do szansa na uzupełnieni lub podwyższenie kompetencji i kwalifikacji zawodowych. 

Zgłaszać mogą się osoby z terenu średnich miast, tracących funkcję społeczno-gospodarczą. Dotyczy to: Staszowa, Jędrzejowa, Końskich, Sandomierza i Buska-Zdroju. Ważne, aby osoby zgłaszające się, nie korzystały z tego samego typu wsparcia w innych projektach współfinansowanych przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. 

Wśród wielu korzyści jakie niesie udział w projekcie „Moje kwalifikacje – mój sukces” warto wymienić między innymi: możliwość podjęcia lub zmiany aktualnego zatrudnienia, dzięki uzyskanym kwalifikacjom zawodowym, rozwój zainteresować i poszerzanie wiedzy z zakresu IT, formalne potwierdzenie zdobytych kwalifikacji, bezpłatny charakter kursów, a także bezpłatne otrzymanie podręczników i materiałów dydaktycznych. 

Warto podkreślić, że zajęcia odbywają się w stosunkowo niewielkich grupach w pobliżu miejsca zamieszkania uczestników. 

Rekrutacja do projektu trwa do 30 listopada 2020 roku. Zgłoszenia można składać osobiście w biurze projektu – ul. Okrzei 5, 27-600 Sandomierz (biuro czynne w poniedziałki, środy i piątki w godzinach 9.00 – 15.00 oraz we wtorki i czwartki w godzinach 12.00 – 18.00) lub drogą elektroniczną na adres mojekwalifikacje-mojsukces@humaneo.pl. 

Więcej informacji na stronie projektu „Moje kwalifikacje – mój sukces”: www.humaneo.pl

Zapraszamy!