TWOJA NOWA DROGA DO PRACY

Trwa rekrutacja do projektu pn. „Nowa droga do pracy”. Jego celem jest zdobycie nowych lub podniesienie dotychczasowych kwalifikacji zawodowych. Jest to działanie skierowane do osób z terenu województwa małopolskiego, zamieszkujących obszar powiatów, gdzie stopa bezrobocia jest wyższa niż średnia dla całego województwa.

Jeśli masz 30 lat lub więcej i zamieszkujesz na terenie powiatów: dąbrowskiego, limanowskiego, nowosądeckiego lub tarnowskiego, ten projekt jest dla Ciebie. Pamiętaj, że biorąc w nim udział możesz całkowicie odmienić swoją sytuację zawodową, podnosząc swoje kwalifikacje zawodowe. W ten sposób masz wpływ na swój rozwój w najbliższych latach.

Pamiętaj, że udział w projekcie to konkretna pomoc. Specjaliści zidentyfikują Twoje indywidualne potrzeby w ramach spotkań indywidualnych (40 osób), zaproszą Cię do działań w ramach pośrednictwa pracy również podczas spotkań indywidualnych (40 osób). Otrzymasz wsparcie motywacyjne, w tym psychologicznej także podczas zajęć indywidualnych (40 osób) oraz weźmiesz udział w zajęciach grupowych i indywidualnych, których celem jest poradnictwo zawodowe.

Kluczowym elementem są bezpłatne szkolenia zawodowe, które pomogą Ci podnieść Twoje kwalifikacje, a także staże zawodowe przygotowane dla 5 osób.

Pamiętaj, że rekrutacja trwa do stycznia 2021 roku. Ale możesz zgłosić się już teraz. Zrób to:

  • w biurze projektu – HUMANEO, ul. Nawojowska 3, 33-300 Nowy Sącz (czynne pn. – pt. W godz. 8.00 – 16.00),

  • w punkcie rekrutacyjnym – ul. Zielona 27, pokój B 030, 33-300 Nowy Sącz (czynne wt. i pt. w godz. 8.00 – 16.00),

  • telefonicznie: +48 792 960 667,

  • a także mailowo poprzez adres: edyta.wolkowicz@wp.pl

Więcej informacji, także o tym jakie korzyści wiążą się z udziałem w projekcie, znajdzie na naszej stronie projektowej:
www.humaneo.pl