WEJDŹ NA STAŁĄ ŚCIEŻKĘ ZAWODOWĄ – RUSZA NOWY PROJEKT!

Z przyjemnością informujemy, że od 1. stycznia 2020 roku rozpoczęliśmy realizację kolejnego projektu, mającego na celu wsparcie aktywizacji zawodowej osób młodych od 15 do 29 roku życia, mieszkających w woj. opolskim. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się ze szczegółami projektu „Stała ścieżka zawodowa”.

 

 

Do udziału w projekcie mogą zgłaszać się osoby w wieku 15 -29 lat, bezrobotne niezarejestrowane w Urzędzie Pracy, które nie uczestniczą w kształceniu i szkoleniu oraz mieszkają na terenie województwa opolskiego. By wziąć udział w projekcie należy spełnić wszystkie warunki.

Projekt „Stała ścieżka zawodowa” realizowany jest przez Stowarzyszenie HUMANEO od 01 stycznia 2020 do 30 listopada 2020 r. Do projektu można zgłaszać się w terminie od 01.01.2020 r. do momentu wyczerpania się miejsc.

W ramach projektu zapewniamy:

  • Identyfikacja potrzeb osób młodych oraz diagnozowanie możliwości w zakresie doskonalenia zawodowego
  • Grupowe poradnictwo zawodowe
  • Indywidualne poradnictwo zawodowe
  • Szkolenia zawodowe umożliwiające podniesienie kwalifikacji i nabycie kompetencji
  • Pośrednictwo pracy
  • Staż zawodowy

Osoby zainteresowane udziałem w projekcie „Stała ścieżka zawodowa” zapraszamy do zgłaszania się osobiście w biurze projektu pod adresem:

ul. Piastowska 17-19 lok. 7
49-300 Brzeg

telefonicznie: 601-482-179, 534-332-120

Biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00

lub w formie elektronicznej na adres:

ssz@humaneo.pl

 

Szczegółowe informacje na temat projektu, regulamin rekrutacji i udziału oraz formularz zgłoszeniowy można także znaleźć na stronie projektu „Stała ścieżka zawodowa”.