WOJ. WIELKOPOLSKIE – NOWA ŚCIEŻKA AKTYWNOŚCI: SPOTKANIA Z PSYCHOLOGIEM I PRAWNIKIEM

Informujemy, że kolejni Uczestnicy Projektu rozpoczną grupowy trening kompetencji i umiejętności społecznych w dniu 07 grudnia 2019 r. Kolejne spotkanie w ramach tej formy wsparcia planowane jest w dniu 14 grudnia 2019 r. Celem spotkań z psychologiem jest m. in. poszerzenie świadomość samego siebie, swoich celów i kontekstu w jakim obecnie się znajduje uczestnik/uczestniczka oraz pełniejsze korzystanie z naturalnych umiejętności społecznych, potencjału i zasobów przez UP.

 

Ponadto, kolejne osoby rozpoczynają w dniu 7 grudnia 2019 r. zajęcia z prawnikiem w ramach poradnictwa prawnego i obywatelskiego oraz spotkania ze specjalistą do spraw mediacji rodzinnej i interwencja kryzysowa.

Szczegóły na temat projektu oraz informacje o postępach w jego realizacji można przeczytać na stronie „Nowa ścieżka aktywności”.

 

Projekt „Nowa ścieżka aktywności” współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014 – 2020. Dofinansowanie projektu z UE wynosi 655 020,06 zł.