ZDALNE NAUCZANIE: BEZPŁATNE SZKOLENIE I CERTYFIKAT ECCC

Weź udział w pierwszym w Polsce bezpłatnym szkoleniu ECCC PI M21 Zdalne nauczanie, przeznaczonym dla nauczycieli, uczniów, rodziców i opiekunów. Zdobądź wiedzę oraz kompetencje z zakresu edukacji on-line i odbierz certyfikat.

 

Szkolenie ECCC PI M21 Zdalne nauczanie realizowane jest on-line. Czas jego trwania to ok. 8 godzin. W trakcie szkolenia obejrzysz filmy instruktażowe i otrzymasz dostęp do podręcznika oraz ćwiczeń interaktywnych.

Dzięki szkoleniu nauczysz się, jak korzystać z nowoczesnych narzędzi informatycznych. Poznasz aplikację Google Classroom, umożliwiającą nauczycielowi stworzenie wirtualnej klasy, w której może prowadzić zajęcia w czasie rzeczywistym. Nauczyciel może także tworzyć i zamieszczać własne materiały edukacyjne, planować zadania, monitorować pracę uczniów oceniając ich postępy.

Dzięki Google Classroom uczniowie mogą na bieżąco udzielać odpowiedzi na zadane pytania, rozwiązywać testy i zadania, dzięki aplikacji mają kontakt z nauczycielem i swoją klasą.

Uczniowie, rodzice i nauczyciele mogą logować się z dowolnego komputera lub urządzenia mobilnego, aby uzyskać dostęp do zadań, materiałów szkoleniowych, ocen i informacji zwrotnych, co ułatwia rodzicom nadzór nad zdalną edukacją dziecka.

Weź udział w bezpłatnym szkoleniu ECCC PI M21 Zdalne nauczanie, aby móc korzystać z nowoczesnych rozwiązań informatycznych umożliwiających naukę on-line. Po zakończeniu szkolenia możesz przystąpić do egzaminu. Uzyskując pozytywny wynik otrzymasz międzynarodowy certyfikat kompetencji informatycznych z modułu Zdalne nauczanie.

Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie http://e-nauczanie.eccc.com.pl/