Zdobądź kompetencje informatyczne

Komputer jest obecnie narzędziem wykorzystywanym niemal przez wszystkich i prawie we wszystkich dziedzinach życia. Brak kompetencji z zakresu sprawnego posługiwania się komputerem i zainstalowanym na nim oprogramowaniem jest jedną z przyczyn wykluczenia społecznego. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom osób o niskich kompetencjach cyfrowych podjęliśmy się realizacji projektu, w ramach którego szkolimy mieszkańców woj. śląskiego z zakresu obsługi komputera.

 

Podczas szkolenia, które może trwać 130 lub 80 godzin uczymy kursantów podstaw obsługi komputera. Godzina w projekcie to 45 minut (tzw. godzina dydaktyczna). Aby kurs został uruchomiony grupa musi liczyć 12 osób.

Uczestnicy kursu zapoznają się z budową komputera, środowiskiem MS Windows, edytorem tekstu MS Word, arkuszami kalkulacyjnymi MS Excel, a także z podstawami użytkowania Internetu. Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane zdobyciem wiedzy i umiejętności z zakresu obsługi komputera, które spełniają warunki udziału w projekcie.

Projekt „Kompetencje XXI wieku” dedykowany jest dla osób w wieku powyżej 25. roku życia. Uczestnikiem projektu może zostać osoba posiadająca maksymalnie średnie wykształcenie. Kwalifikujące się formy zatrudnienia to umowa o dzieło, zlecenie lub umowę o pracę.

 

Jesteś zainteresowany?
Wypełnij formularz zgłoszeniowy, znajdujący się na dole strony:
http://akademiainformatyczna.pl/kompetencje-xxi-wieku/ 
Weź udział w BEZPŁATNYM SZKOLENIU!

 

Bezpośredni kontakt do rekruterów:

Łukasz Grajewski – tel.: 601 380 573
Michał Mos – tel.: 603 419 618