ZNÓW SZKOLIMY! „KIERUNEK -> PRACA”

Z radością przekazujemy informację o rozpoczęciu realizacji następnego szkolenia zawodowego, w ramach projektu „Kierunek -> Praca”. Jest to szkolenie „Pracownik gospodarczy z elementami konserwatora terenów zielonych”. Zakończenie szkolenia planowane jest na 10.10.2019 roku. Mamy nadzieję, że wiedza nabyta w trakcie szkolenia okaże się Państwu przydatna w rozwoju kariery zawodowej!

 

Projekt „Kierunek -> Praca” adresowany jest dla osób w wieku 30 lat i więcej, bez pracy, w tym bezrobotnych i biernych zawodowo zamieszkujących zgodnie z Kodeksem Cywilnym na obszarze woj. małopolskiego w powiatach: nowotarski, limanowski, nowosądecki, gorlicki, tarnowski i m. Tarnów.

Korzyści dla uczestników projektu to bezpłatne szkolenia zawodowe prowadzące do podniesienia, uzupełnienia lub zmiany kwalifikacji zawodowych, materiały dydaktyczne, catering, egzaminy zawodowe, 3-miesięczne staże zawodowe,  stypendium szkoleniowe oraz stażowe oraz zwrot kosztów dojazdu.

 

GDZIE MOŻNA SIĘ ZGŁASZAĆ DO PROJEKTU?

Osobiście w biurach projektu:
ul. Nawojowska 3
33-300 Nowy Sącz

lub (od 14 czerwca 2019 roku)

Biuro zlokalizowane na parterze z udogodnieniami dla osób niepełnosprawnych (podjazdy, parkingi)
ul. Zielona 27, 33-300 Nowy Sącz,
pokój numer: B030.

tel.: 18 547 70 70
Biura są czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00

W formie elektronicznej na adres:
kierunekpraca@humaneo.pl

 

Projekt „Kierunek -> PRACA” realizowany przez Humaneo (Beneficjent) oraz PRETENDER Adrian Wronka (Partner) w okresie od 1.09.2018 do 31.03.2020r.

Sprawdź stronę projektu „Kierunek -> Praca”.