ZRÓB TO „Z POWER-em”

Jeśli jesteś osobą w wieku 18-29 lat, bierną zawodową lub o niskich kwalifikacjach, w tym z niepełnosprawnościami, i zamieszkujesz na terenie województwa warmińsko-mazurskiego, projekt pn. „Z POWER-em na rynek pracy” jest zdecydowanie dla Ciebie.

Projekt jest realizowany przez Stowarzyszenie HUMANEO, a jego cel, to podniesienie aktywności zawodowej i zdolności do zatrudnienia poprzez działania aktywizujące. Dotyczy to przede wszystkim osób mieszkających w miastach średniej wielkości, w tym tracących funkcję społeczno-gospodarczą.

Uczestnicy mogą liczyć na profesjonalne wsparcie i pomoc poprzez: identyfikację potrzeb i poradnictwo zawodowe, a także szczególnie ważne bezpłatne szkolenia zawodowe, zgodne ze zdiagnozowanymi potrzebami i potencjałem uczestników. W ramach projektu odbędą się także 3-miesięczne staże zawodowe oraz będą prowadzone spotkania z zakresu pośrednictwa pracy. To wszystko pozwoli na podniesienie aktywności zawodowej i zdolności zatrudnienia.

Wejdź na stronę projektu i dowiedz się jakie korzyści czekają na osoby zgłaszające się do projektu pn. „Z POWER-em na rynek pracy”:
www.humaneo.pl

Rekrutacja trwa do 31.12.2020, dlatego zachęcamy już teraz do zgłaszania swojego udziału bezpośrednio w biurze projektu:

  • ul. Warszawska 55

  • 82-300 Elbląg

  • (biuro czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 16.00)

a także telefonicznie oraz mailowo:

Ilość miejsc ograniczona!