OFERTA PRACY: KOORDYNATOR PROJEKTU – DOŁĄCZ DO ZESPOŁU HUMANEO!

Jeżeli posiadasz doświadczenie w zarządzaniu projektami to ta oferta pracy jest dla Ciebie! Poszukujemy osób na stanowisko Koordynator Projektu! W Humaneo działamy na rzecz aktywizacji zawodowej. Naszą misją jest rozwój społeczeństwa informacyjnego. Przeczytaj całość i poznaj szczegóły.

 Opis stanowiska:

  • koordynacja i zarządzanie projektem EFS (RPO lub POWER);
  • organizacja zadań projektu;
  • sporządzanie umów, formularzy, dokumentacji projektowej;
  • promocja projektu;
  • bieżący kontakt z Partnerem Projektu;
  • organizacja szkoleń/doradztwa i nadzór nad pracą podwykonawców/wykładowców;
  • sporządzanie wniosków o płatność (część merytoryczna);
  • wprowadzanie zmian do projektu;
  • monitoring wskaźników, harmonogramu i budżetu;
  • obsługa administracyjna i logistyczna;
  • współpraca z działem rozliczeń i księgowości;
  • analiza wytycznych i regulacji prawnych dotyczących funduszy;
  • korespondencja z Instytucją Pośredniczącą.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe;
  • znajomość zasad wdrażania i realizacji projektów dofinansowanych ze środków EFS;
  • bardzo dobra znajomość zagadnień dotyczących funduszy unijnych (w tym POIR, POWER, POIiŚ, RPO);
  • samodzielność, dyspozycyjność i dokładność;
  • nastawienie na pracę zespołową;
  • biegła obsługa pakietu MS Office;
  • kreatywność projektowa;

Zapewniamy:

  • stanowisko z możliwością stałego poszerzania wiedzy i wymiany doświadczeń w zakresie realizacji projektów EFS;
  • możliwość rozwoju;
  • miłą i motywującą atmosferę pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od efektów pracy.

Stanowisko pracy: Koordynator Projektu
Miejsce pracy: Nowy Sącz

Osoby zainteresowane podjęciem współpracy prosimy o bezpośredni kontakt z p. Tomaszem Nowakiem pod numerem telefonu +48 667 440 500 lub o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres tomasz.nowak@humaneo.pl – w tytule wpisując nazwę stanowisk: Koordynator Projektu.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2016r. poz. 922, z późn. zm.), prowadzonych przez Stowarzyszenie Humaneo.